Zbliża się Trendownia 2017!

image_pdfimage_print

18-19 maja 2017 – oto termin tegorocznej edycji konferencji Trendownia. To prestiżowe wydarzenie ma na celu prezentację najnowszych i najważniejszych trendów, dominujących w sieciach dostaw i produkcji, zaś formuła dwudniowego spotkania pozwala nawiązać wiele nowych kontaktów biznesowych.

Choć to druga edycja konferencji o tej nazwie, wydarzenie może poszczycić się kilkunastoletnią tradycją. Trendownia jest bowiem spadkobiercą Forum Praktyków Logistyki – wydarzenia cieszącego się zasłużoną sławą w branży TSL. Zmiana nazwy podyktowana była chęcią jak najszerszego prezentowania trendów nadających kierunek współczesnemu biznesowi. Towarzyszyło jej też otwarcie się na sektor produkcji, który dzisiaj jak nigdy integruje swoje operacje z funkcjonowaniem całego łańcucha dostaw.

Ambicją organizatorów jest zaprezentowanie jak największej ilości światowych trendów z dziedziny logistyki oraz produkcji. Program  wzbogacony jest o trendy spoza obszaru przedsiębiorczości. Wzmacniają one zdolność interdyscyplinarnego spojrzenia na otoczenie, które cechuje wielu skutecznych menedżerów.

Trendownia to również integracja środowiska menedżerów logistyki i produkcji. Dwa dni wykładów, debata, część ekspozycyjna, uroczysta kolacja, bankiet oraz konkursy sprzyjają atmosferze nawiązywania nowych kontaktów.

W gronie prelegentów znajdą się menedżerowie logistyki i produkcji z czołowych firm działających w Polsce, naukowcy z najbardziej prestiżowych polskich uczelni oraz eksperci z firm wdrażających najbardziej innowacyjne rozwiązania na rynku. Mówić oni będą m.in. o zmianach w dobie cyfryzacji gospodarki, wyzwaniach dla e-commerce, zapobieganiu stratom w łańcuchach dostaw, logistyce zwrotnej, bezpieczeństwie biznesu w sieci czy zarządzaniu budową obiektów logistycznych.

Konferencja Trendownia, organizowana przez Wydawnictwo Eurologistics praz Quantum Qguar, odbędzie się w dniach 18-19 maja 2017 w Licheniu Starym. Szczegóły dotyczące wydarzenia i formularz rejestracyjny znajdują się na stronie http://trendownia.pl/2017/.

Serdecznie zapraszamy!

Truck and Business Polska

Truck&Business Polska to pismo branżowe skierowane do kadry zarządzającej transportem drogowym w firmach sektora TSL, które ukazuje się na rynku wydawniczym od 2006 r. za sprawą Wyd. Eurologistics.

Sprawdź również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.