Nasi partnerzy


TRUCK & BUSINESS POLSKA


logo-T&BP-kolorTruck&Business Polska to pismo branżowe skierowane do kadry zarządzającej transportem drogowym w firmach sektora TSL, które ukazuje się na rynku wydawniczym od 2006 r. za sprawą Wyd. Eurologistics. W każdym numerze można znaleźć najnowsze informacje dotyczące zarządzania flotą ciężarową, case studies – dobre praktyki w Polsce i w Europie, zapotrzebowania na usługi transportowe firm handlowych i producenckich, a także ekologii w transporcie.


INFOR.PL


infor_plINFOR.pl to specjalistyczny portal adresowany głównie do księgowych, kadrowych, osób prowadzących działalność gospodarczą, właścicieli firm oraz urzędników. Portal dzieli się na 6 głównych serwisów tematycznych: Księgowość firm, Księgowość budżetowa, Kadry, Biznes, Sektor publiczny, Prawo. Najważniejsze informacje, porady i narzędzia przydatne w pracy każdego specjalisty, przygotowane zostały przez wykwalifikowany zespół redaktorów. Autorami publikacji są eksperci, księgowi, kadrowi, doradcy podatkowi, prawnicy, kancelarie itd.


LOGISTYKA.NET.PL


logistyka_logotypPortal Logistyka.net.pl jest najdłużej istniejącym i jednym z największych portali logistycznych w polskim Internecie. Od 17 lat dostarcza codziennych informacji o najważniejszych wydarzeniach branżowych w kraju i za granicą, ciekawych rozwiązaniach i efektownych wdrożeniach. Portal to bogata baza wiedzy merytorycznej (ponad 8 tysięcy artykułów: prac teoretycznych, opracowań praktycznych, case studies i przykładów najlepszych krajowych i zagranicznych wdrożeń logistycznych) oraz forum eksperckie, na którym pracownicy Instytutu Logistyki i Magazynowania odpowiadają na zadane pytania i pomagają rozwiązywać problemy logistyczne. Portal Logistyka.net.pl to także aktualna baza konferencji i warsztatów branżowych, katalog wydawnictw i słownik terminów logistycznych, cotygodniowe komentarze profesjonalistów, porady prawne i dział skierowany do kół naukowych.


LOG24


logoLog24.pl to portal łączący potrzeby menedżerów logistyki, transportu, floty i produkcji. Codziennie najświeższe informacje biznesowe i artykuły merytoryczne wzbogacające wiedzę specjalistów. Właścicielem jest Eurologistics s.c. wydawca czasopism branżowych: Eurologistics, FlotyAutoBiznes, Truck&Business Polska, Logistyki Produkcji.


etransport.pl


etransport_logoetransport.pl to źródło wiedzy o branży TSL, portal w którym można znaleźć informacje prasowe, bieżące zakazy ruchu na drogach Europy, mapę dobrych parkingów na których warto odpocząć, forum dyskusyjne – najobszerniejsza kopalnia wiedzy o branży, a także największą bazę ofert pracy dla kierowców, spedytorów i przewoźników, a nawet ciekawe przepisy na potrawy które da radę przygotować na parkingu – kuchniakierowcy.pl.


eGospodarka.pl (www.eGospodarka.pl)


eGospodarka_logo_AeGospodarka.pl to praktyczny Serwis dla przedsiębiorców i osób prywatnych. Codziennie publikuje wiadomości z zakresu biznesu, gospodarki oraz Internetu. Udostępnia szereg narzędzi pomocnych przy prowadzeniu firmy oraz pracy w domu. Serwis jest bogatym poradnikiem z zakresu prawa, podatków, rachunkowości i finansów. Dostarcza wiedzę niezbędną w działalności firmy. Do dyspozycji przedsiębiorców są bezpłatne aktualne wzory dokumentów i formularzy, narzędzia porównawcze, kalkulatory i wyszukiwarki (w tym m.in. baza przetargów publicznych, ofert pracy w Polsce i za granicą oraz oferty nieruchomości prywatnych i komercyjnych).


ProstowPrawo.pl


ProstowPrawo.pl to blog prawniczy poruszający problematykę prawa na drodze. Jego autor podejmuje się interpretacji zawiłych przepisów dotyczących praw i obowiązków wszystkich uczestników ruchu drogowego. Podnoszenie świadomości prawnej zarówno kierowców, rowerzystów jak i pieszych to jedno z głównych założeń tego serwisu.