O nas

zdjecie z logo

PrawoiLogistyka.pl to serwis, w którym znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje na temat prawa przewozowego, wymiany międzynarodowej i prawa celnego. A wszystko to zaprezentowane w sposób praktyczny i przystępny!

Portal powstał jako wynik współpracy osób zajmujących się zawodowo problematyką prawną transportu, handlu międzynarodowego, przewozu i spedycji. Wyróżnia nas to, że poszukujemy praktycznych rozwiązań, w których “sucha” teoria nie ma zastosowania. Swoją wiedzę czerpiemy z doświadczenia zawodowego zdobytego w wielu uznanych firmach i instytucjach, licznych szkoleniach i spotkaniach branżowych. Dowiedz się kim jesteśmy!

Jako Zespół na bieżąco śledzimy problemy,  z jakimi styka się branża logistyczna, dlatego też nasze artykuły na portalu odpowiadają aktualnemu zapotrzebowaniu na wiedzę.

Liczymy, że portal PrawoiLogistyka.pl spotka się z przychylnym odbiorem i odnajdziecie tu Państwo informacje, które będą dla Was i Waszych firm bardzo przydatne.

Wszystkie osoby, które chciałaby razem z nami współtworzyć ten portal – zapraszamy do współpracy!

Pozdrawiamy,

Redakcja portalu www.prawoilogistyka.pl

redakcja@prawoilogistyka.pl

DANE REJESTROWE PORTALU:

W oparciu o postanowienie Sądu Okręgowego w Poznaniu, Wydział I Cywilny z dnia 17 listopada 2015 r. (sygn. akt I Ns. Rej. Pr. 304/15) czasopismo Prawo i Logistyka zostało zarejestrowane i wpisane do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 3486.
Czasopismo Prawo i Logistyka ukazuje się w formie elektronicznej pod adresem internetowym www.prawoilogistyka.pl
Redaktor naczelny: Anna Żurawiecka
Adres redakcji: ul. Wierzbowa 5/13, 61-853 Poznań
Adres e-mail redakcji: redakcja@prawoilogistyka.pl
Wydawca: Anna Żurawiecka
Adres wydawcy: ul. Wierzbowa 5/13, 61-853 Poznań