Wydarzenia

banner-events-960x250

Nasz Zespół uczestniczy w licznych wydarzeniach, które nie tylko promuje, ale również wspiera merytorycznie.

Ostatnie z wydarzeń, w których braliśmy udział możesz znaleźć klikając tutaj.

 

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

Sprawdź również kalendarz najbliższych wydarzeń, w których będziemy brali udział:

< 2018 >
Kwiecień
Pn
Wt
Śr
Czw
Pt
So
Nd
Marzec
Marzec
Marzec
Marzec
Marzec
Marzec
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
 • Reklamcje w transporcie – Warsztat (19-20.04.2018r.)
  08:00 -16:00
  19-04-2018-20-04-2018

  Reklamcje w transporcie – Warsztat (19-20.04.2018r.)

  Czy masz problem ze szkodą w transporcie? Czy zdarza się, że towar, który wysyłasz klientowi, dociera do jego magazynu po terminie lub jest uszkodzony? A może towar już został uszkodzony na etapie załadunku lub rozładunku? Kiedy odpowiada firma transportowa, a kiedy nadawca za powstałe uszkodzenia?

  Na te wszystkie pytania są odpowiedzi i ugruntowane praktyki działania poparte rozwiązaniami prawnymi. Prawo przewozowe jak i konwencja CMR regulują zakres odpowiedzialności przewoźnika i nakreślają sposób prawidłowego zarządzania reklamcjami w transporcie drogowym.

  Serdecznie zapraszamy na warsztaty, na których zostaną omówione prawne aspekty dochodzenia roszczeń w transporcie drogowym. Pozwoli to Państwu zapoznać się z praktyką stosowania prawa przewozowego, sposobu efektywnego rozpatrywania reklamcji w transporcie jak i przećwiczyć najczęstsze problemowe sytuacje, które spotykają branżę Supply Chain oraz TSL!


  PROGRAM SZKOLENIA:

  • MAGAZYN
  • TRANSPORT PRZESYŁKI
  • REKLAMACJE
  • COMPLIANCE
  • UMOWY

  Szkolenie poprowadzą profesjonalni trenerzy prowadzący portal www.prawoilogistyka.pl!

  ANNA ŻURAWIECKA

  Redaktor naczelna portalu www.prawoilogistyka.pl, prawnik i politolog. Posiada uprawnienia agenta celnego. Wieloletni praktyk, konsultant w dziedzinie supply chain i trade compliance. Uczestnik licznych krajowych jak i międzynarodowych konferencji. Posiada profesjonalne doświadczenie zdobyte w wielu czołowych międzynarodowych firmach z branży FMCG, farmaceutycznej i motoryzacyjnej. Absolwentka Szkoły Prawa Hiszpańskiego przy Uniwersytecie w Walencji oraz Polsko-Amerykańskiej Akademii Liderów. Autorka licznych artykułów specjalistycznych i współautorka publikacji o tematyce z prawa przewozowego. Biegle posługuje się językiem angielskim.

  MARTA MATUSZEWSKA

  Radca prawny zajmujący się obsługą prawną przedsiębiorstw w zakresie transportu, spedycji oraz logistyki. Posiada doświadczenie w obsłudze przewoźników oraz podmiotów zajmujących się logistyką i spedycją. Doradza także przedsiębiorcom korzystającym z usług przewoźników i innych podmiotów z branży. Ekspert, z-ca redaktora naczelnego i Project Manager portalu www.prawoilogistyka.pl. Wykładowca w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu. Wieloletni pracownik Instytutu Logistyki i Magazynowania. Szkoleniowiec biegle posługujący się językiem angielskim. Współtwórca projektu iRadcowie w OIRP w Poznaniu. Prywatnie miłośnik podróży.

  BENIAMIN NIEDBALSKI

  Prawnik, absolwent prawa Uniwersytetu SWPS w Poznaniu, przygotowuje rozprawę doktorską z zakresu prawa transportowego w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie pod kierownictwem prof. ALK dr hab. Tomasza Szanciło. Prelegent na licznych konferencjach naukowych poświęconych wyżej wymienionej tematyce. Doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanych kancelariach prawnych, oddziale legalizacji zatrudnienia cudzoziemców w Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu, wydziale prawnym Inspekcji Transportu Drogowego oraz spółce transportowej. Posługuje się językiem angielskim, rosyjskim oraz niemieckim. Prywatnie miłośnik muzyki oraz podróży.


  Zainteresowany uczestnictwem? Jeśli tak, to już dziś zgłoś swoje uczestnictwo!

  Szkolenie odbędzie się w Warszawie w dniach 19-20 kwietnia 2018 r.

  Koszt to jedynie 2495 zł / os. + VAT

   

20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Maj
Maj
Maj
Maj
Maj
Maj